Na San Bernabéu se dozvěděli, na kolik by je v příštích pěti letech vyšel podpis Mbappého

Na San Bernabéu se dozvěděli, na kolik by je v příštích pěti letech vyšel podpis Mbappého

To, že patří dvaadvacetiletý rychlík Kylian Mbappé, jehož sleduje na Instagramu téměř 48 milionů lidí, k přestupovým cílům slovutného Realu Madrid, není žádné velké tajemství.

Sportovní úsek Bílého baletu by rád bývalou naději knížecího Monaka přivedl do LaLigy již za pár měsíců, čili v letním přestupovém okně.

Francouzský mistr světa z roku 2018, jehož zdobí dle transfermarkt.com status nejdražšího fotbalisty světa, má v Parku princů kontrakt na nějakých 15 měsíců a ve fotbalovém prostředí se má za to, že pokud se bude prodávat, stane se tak co nevidět rok před vypršením smlouvy.

Španělský list AS píše, že Paris Saint-Germain budou za svůj ofenzivní poklad požadovat sumu 150 milionů eur a nebudou chtít ustoupit ani slevit.

Sebevědomí jim totiž dodává skutečnost, že velký zájem o renomovaného ostrostřelce mají také na liverpoolském Anfield Road a v mnichovské Allianz Areně. Konkurenční prostředí by tedy bylo.

Pokud jde o plat, autor 18 branek v právě probíhající sezoně Ligue 1 bude ve španělské metropoli požadovat pětiletou dohodu, která by mu přinesla 72 milionů eur. A to vše bez výkonnostních bonusů.

Pokud by současný kolega Di Maríi, Neymara, Verrattiho a spol. v Madridu ddostal, to co žádá, Los Blancos by až do roku 2026 vyšel na částku okolo 580 milionů eur.

Hamšík po 16 letech zpět na Tehelném poli? Příznivce to navnadilo, ale šéf Slovanu o tom nic neví...

Zdroj: TribalFootball