Sparta i s Hložkem dominovala a zahájila hon na Slavii, Příbram neměla šanci

Letenští se po sedmnácti dnech představili v zápase proti Příbrami a navázali na předchozí tři vítězství od příchodu nového trenéra Pavla Vrby. Do soboty 6. 3. 2021 byla Sparta v karanténě, protože testy z posledního duelu ve Zlíně vykázaly vyšší počet nakažených hráčů a členů koronavirem.

Pražané byli hned od začátku zápasu aktivnější a šli chladnokrevně za vítězstvím. Odměnou jim byla branka ve 33. minutě. Letenští po rohovém kopu zatlačili Příbram do pokutového území, kam Plavšič narýsoval přesný centr, na který si vyskočil Ladislav Krejčí mladší a hlavičkou otevřel skóre zápasu. Těsně před poločasem Bořek Dočkal posadil centr z rohu na hlavu Kozáka, ten se perfektně trefil do horního rohu příbramské branky.

Sparťané v prvním poločase dominovali, na střely vyhrály 11:2, na bránu to bylo 4:0.

Po změně stran se po hodině hry dostal na hřiště po zranění Adam Hložek a v 79. minutě si mohl připsat gól, jeho pokus ale prolétl kolem příbramské branky. Zato v 81. minutě se po individuální akci prosadil Adam Karabec, brankář Šiman si na míč sice sáhl, ale už ho nedokázal vytěsnit. V nastaveném čase si pak Jiří Mezera srazil do vlastní sítě přihrávku od Matěje Hanouska.