Krejčí: Ve Spartě bych si chtěl zahrát Ligu mistrů, vyřazovací fáze evropských pohárů a chci titul

Krejčí: Ve Spartě bych si chtěl zahrát Ligu mistrů, vyřazovací fáze evropských pohárů a chci titul

Český reprezentant do jednadvaceti let a třetí nejlepší střelec Sparty napříč všemi soutěžemi Ladislav Krejčí mladší Letnou hned tak neopustí.

Bývalý univerzál Zbrojovky Brno, který je součástí sparťanského prostředí od léta 2019, se dohodl s vedením nyní druhého týmu Fortuna:ligy na nové dlouhodobé smlouvě až do roku 2025.

"Cítím se skvěle, jsem rád, že jsme se dohodli a můžu tady dál pokračovat. Za poslední dva roky se můj vztah hodně vyvinul, klub mi přirostl k srdci a cítím se tady výborně. Po fotbalové stránce se díky tomu můžu rozvíjet a předvádět ty nejlepší výkony,“ avizoval těsně po podpisu klient hráčského agenta Pavla Pasky, jehož slova nabídl web sparta.cz

Dle svých slov je na tom lépe, než když do klubu přicházel. "Po taktické stránce mě Sparta hodně naučila, zažil jsem několik trenérů, několik taktických stylů. Už necelé dva rok hraju s nejlepšími hráči v Česku, to mě samozřejmě zlepšuje. Celkově myslím, že můj herní se posunul," podotkl na oficiálních stránkách svého zaměstnavatele jednadvacetiletý fotbalista, který dosud v rudém dresu nasbíral v rámci první ligy 16 žlutých karet.

A co plány na příští týdny, měsíce či roky? "Ve Spartě bych si chtěl zahrát Ligu mistrů, vyřazovací fáze evropských pohárů a samozřejmě – chci titul,“ uzavřel vítěz domácího poháru z loňského roku, který byl v minulosti i u dvojnásobného ovládnutí zimní Tipsport ligy.

Rosický si na Letné pojistil 5 mladíků a zahájil jednání s Hložkem. Teď Vrbu seznámí se strahovskými talenty

Zdroj: sparta.cz