Na jaře marná Jihlava? Máme mladý tým, hraje sedm hráčů, jimž je 20 let i méně, hájí se Křeček

Na jaře marná Jihlava? Máme mladý tým, hraje sedm hráčů, jimž je 20 let i méně, hájí se Křeček
OBSAHUJE OHLASY

Jihlava nedokázala zvítězit ani ve třetím jarním vystoupení a co víc - v Hradci Králové dokonce zažila nejvyšší porážku v aktuální druholigové sezoně 2020/2021.

Proč přišel debakl 0:4? "První půle byla nejenom výsledkově, ale i herně slušná. Nepohlídali jsme standardní situaci. To by se nám v takových zápasech stávat nemělo. My jsme svoji velkou šanci neproměnili. Ten poločas měl skončit 1:1. Bohužel zápasy se rozhodují v šestnácte a soupeř nám dal lekci z produktivity. Ve druhém poločase v podstatě z první akce zase standardní situace na 2:0. Myslím, že od třetího gólu už nebylo o co hrát. Soupeř je natolik zkušený, že už si ten zápas pohlídal. I když jsme se snažili aspoň bojovat, tak jsme neměli na to s tím výsledkem něco udělat," krčil rameny jihlavský kouč.

Jarní rozjezd je opravdu špatný. "Je to porážka o 4 góly. To není příjemný. Takové věci se stávají. My si to musíme nějakým způsobem vyhodnotit. Hodit co nejrychleji za hlavu a připravit se na další zápas. Jiná cesta není a já aspoň žádnou neznám," přidal na webu fcvysocina.cz šéf Klobásy, Arroya či Vejmoly, jenž nemůže nastupovat kvůli formálním nesrovnalostem.

Když bylo pondělní utkání pod východočeskými Lízátky ztraceno, Křeček dal alespoň šanci mladíkům. "My dáváme šanci mladým i v základní sestavě. Ono je jedno, jestli jsou na lavičce nebo jsou v základu. Máme mladý tým. Hraje 7 hráčů, kterým je 20 let i méně. Takže ano, chtěli jsme potom, když už ten zápas byl 3, 4:0, dát šanci všem hráčům, aby si tenhle zápas zahráli, protože někteří dlouho nehráli. Takže ano, už jsme věděli, že je ten zápas výsledkově rozhodnutý, tak jsme dali šanci ostatním," přiznal na fcvysocina.cz bývalý stratég Ústí nad Labem, jemuž na nynější adrese asistují Petr Vrabec a Juraj Šimurka.

Votroci nekompromisně přejeli Jihlavu a vrátili se na první místo druholigové tabulky

Zdroj: fcvysocina.cz