Nejbližší cíl Sklářů? Potrápit Spartu a ukázat se v dobrém světle i bez Čtvrtečky a Fortelného

Nejbližší cíl Sklářů? Potrápit Spartu a ukázat se v dobrém světle i bez Čtvrtečky a Fortelného

První dubnovou sobotu se Teplice představí na pražské Letné, kde je doma Sparta. Repre pauzu využili Skláři jak na tréninkový proces, tak na rekonvalescenci po zraněních.

"Potrénovali jsme a udělali jsme si testování, někteří hráči doléčili své šrámy, takže to bylo celkem pestré. Využili jsme čas ke všemu, co jsme potřebovali, což nám hodně pomohlo. Věřím, že nás to zase posune o něco dál," pronesl na webu fkteplice.cz hlavní kouč žlutomodré značky Radim Kučera.

Ten nebude moci v metropoli využít dvojici, kterou má právě ze slavného "S" vypůjčenou. "Sparta je favorit utkání, pod Pavlem Vrbou se zvedla, sbírala hodně bodů a ztratila pouze v Českých Budějovicích. Nečeká nás nic jednoduchého, navíc se budeme muset obejít bez Čtvrtečky a Fortelného, kteří jsou hráči Sparty. Doufám, že se do nominace už připojí hráči, kteří byli v rekonvalescenci. Budeme chtít Spartu potrápit a ukázat se v dobrém světle," pokračoval na klubovém webu někdejší stratég Vysočiny Jihlava, jenž u severočeského kormidla svého času nahradil Stanislava Hejkala.

Čtrnáctý tým Fortuna:ligy mimochodem během repre pauzy pracoval i na své nevalné hrací ploše, aby byla pro závěr jarní části před další plánovanou rekonstrukcí v lepším stavu, než doposud. Technický úsek se proto ve spolupráci s dodavatelem trávníku vrhnul na dosetí...

"Hned po zápase s Bohemians jsme využili speciální stroj na dosetí, aby se hřiště během reprezentační přestávky zvedlo, protože už začíná vegetační období a současně byla možnost využít delšího rozestupu mezi zápasy," uzavřel na fkteplice.cz technický ředitel Mojmír Vajrych.

Společná česko-slovenská soutěž? Heča by se bál, aby to neznamenalo zhoršení celé ligy

Zdroj: fkteplice.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.