Se vstupem, který tady zažívám, jsem spokojený, říká Vrba a dodává: Do ofenzivy jsou tu strašně kvalitní hráči

Se vstupem, který tady zažívám, jsem spokojený, říká Vrba a dodává: Do ofenzivy jsou tu strašně kvalitní hráči

Sedm zápasů, šest výher, jedná remíza a skóre 22:7. Pavel Vrba vstoupil do svého letenského angažmá pravou nohou a zatím se mu v sedmé městské části metropole daří...

Protože však pořád není u mužstva dlouho, soudobý kádr "S" stále poznává. Co zásadního už se mu podařilo vypozorovat?

"Poznal jsem, že jsou tu do ofenzivy strašně kvalitní hráči. Máme kvalitní průměr vstřelených branek. Kromě jednoho utkání, kdy jsme nedali gól, jsme ve zbývajících zápasech dali minimálně tři góly. To mě těší, že jsme tak produktivní a aktivní. Já jsem se vstupem, který tady zažívám, spokojený. Je to sedm soutěžních utkání a z toho šest vítězství a jedna remíza. Nás zápasy s top mužstvy teprve čekají a doufám, že potvrdíme výkonnost, kterou teď máme," uvedl v interview pro web sparta.cz šéf Polidara, Hložka, Karabce a spol.

Zápasy pravdy však teprve přijdou. Ve středu 7. dubna se v rámci poháru představí v Praze Jablonce, v neděli je v Edenu na programu derby se Slavií a ani další ligový program nebude zrovna jednoduchý, o čemž svědčí výjezd na jabloneckou Střelnici či přivítání třetího Slovácka.

Ukáže pravou sílu právě nejbližší program? "Určitě ano. Čekají nás dva zápasy s Jabloncem, Slavie, Plzeň. To jsou zápasy, které pro nás budou hodně důležité a ukážou, jak na tom doopravdy jsme. Z tohoto pohledu jsem rád, že jsme zápas zvládli dobře a doufám, že jsme se dobře naladili na těžkou sérii, která nás teď čeká," uzavřel bývalý stratég Ludogorce Razgrad či Anži Machačkala, jenž se musí na nějaké tři týdny obejít bez slovenského reprezentanta Dávida Hancka.

Trpišovský o derby: Kéž by ale bylo hodně šancí a hrál se dobrý fotbal. Uvidíme, jak k tomu přistoupí rozhodčí

Zdroj: sparta.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.