Naši hráči žádné euforii nepropadají, tvrdí Bečka. Jak silný je očích letenského asistenta Jablonec?

Naši hráči žádné euforii nepropadají, tvrdí Bečka. Jak silný je očích letenského asistenta Jablonec?

Nový trenérský štáb na čele s Pavlem Vrbou má před sebou letenské vystoupení číslo 8. V rámci čtvrtfinále domácího poháru dorazí do metropole tabulkově čtvrtý Jablonec, jenž naposledy podlehl v únoru se Slováckem a od té doby je pět utkání neporažen. Co vše ředl před středečním odpolednem asistent Zdeněk Bečka?

O atmosféře po kanonádě s Teplicemi...

"Atmosféra je dobrá nejen díky výsledku, ale především díky předvedené hře. Samozřejmě nám to dalo klid a chuť do další práce."

O tom, že euforie se nemusela krotit...

"Nemuseli. Všichni hráči vědí, o co hrajeme. Ve středu nás čeká další pohárový zápas a v neděli derby, takže se hráči soustředí na další zápasy a žádné euforii nepropadají."

O tom, že proti v osmifinále proti Baníku padla jen jedna branka...

"Hlavně budeme apelovat, aby kluci navázali na výkon, který jsme předvedli proti Teplicím. Jak se bude zápas vyvíjet je samozřejmě jiná věc. Jablonec má svoji sílu. Je to výborné, organizované mužstvo. Mají zkušené hráče, hrají stále ve stejné sestavě, maximálně udělají jednu, dvě změny. Myslím si, že to nebude jednoduché utkání, ale věřím našemu mužstvu, že to utkání zvládne. Jakým způsobem, to se uvidí až na hřišti. Věřím, že navážeme na výkon s Teplicemi."

O tom, že s Jabloncem začíná těžký los...

"Každý zápas je pro nás těžký. Proti Spartě se chce každý vytáhnout, ať je to mužstvo ze spodku tabulky nebo mužstvo, které nám šlape na paty. My jdeme do zápasu s tím, že chceme postoupit a chceme se dobře připravit i na nedělní derby. Věřím v naši kvalitu, v kvalitu našeho týmu a že nějaký gól dáme."

Se vstupem, který tady zažívám, jsem spokojený, říká Vrba a dodává: Do ofenzivy jsou tu strašně kvalitní hráči

Zdroj: sparta.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.