Kde bude hrát Ronaldo příští sezónu? Jeho bývalý spoluhráč Pepe popsal jeho situaci v Juventusu

Kde bude hrát Ronaldo příští sezónu? Jeho bývalý spoluhráč Pepe popsal jeho situaci v Juventusu

Cristiano Ronaldo se za tři roky v Juventusu zapsal do dějin klubu co se týče individualit, Juventus ale od roku 2018 navzdory jeho příchodu stagnuje a dokonce to vypadá, že letos už nezíská italský titul, který vyhrál devětkrát v řadě. 

To hlavní, s čím do Itálie přišel, se mu ale zatím nepovedlo. Juventus si od jeho příchodu sliboval vítězství v Lize mistrů. Před jeho příchodem hrál v letech 2015 a 2017 finále Champions League, prohrál ale s Barcelonou, respektive Realem Madrid, za který dal v tom finále sám Ronaldo dvě branky a byl u vítězství tehdy ještě svého Realu 4:1. 

Lize mistrů se mnohdy říkalo UEFA Cristiano League, to ale po jeho příchodu pod Alpy moc neplatí. Ve třech sezónách totiž dvakrát vypadl v osmifinále s Lyonem a s Portem a jednou ve čtvrtfinále s Ajaxem. Hovoří se tak o tom, že zkrátka Juventusu projekt postavit tým na Ronaldovi nevyšel, proměnných bude ale zcela jistě více, otázka je i budoucnost trenéra Pirla, širší obměna kádru apod.

Jak to ale v příští sezóně bude s Ronaldem? V úvahu samozřejmě přichází odchod do Paříže, do Lisabonu, podle všeho i návrat do Realu Madrid. Jeho dlouholetý spoluhráč z Realu Madrid a portugalské reprezentace, který jej jako kapitán Porta vyřadil z Ligy mistrů, Pepe popsal svůj názor na Ronaldovu situaci v klubu. Podle něj je Cristiano v Turíně šťastný a letní odchod neplánuje, má zde prý nedokončenou práci...

zdroj: Goal.com

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.