Švancara na brněnské tribuně příšerně trpěl: My nedáme nic, nejsme kvalitní v koncovce, totálně chybí střelec

Švancara na brněnské tribuně příšerně trpěl: My nedáme nic, nejsme kvalitní v koncovce, totálně chybí střelec

Brno nasázelo v dosavadních sedmadvaceti ligových kolech jen 22 branek, což je třetí nejhorší bilance ze všech a třetí místo od konce tedy odpovídá.

Zatím naposledy si ze druhého největšího města České republiky odvezl plný počet bodů nováček z Pardubic a tým trenéra Richarda Dostálka tak ztrácí na klidné vody čtyři body.

Ohledně produktivity jsou na tom hůře pouze předposlední Příbram a poslední Opava, což netěší ani třiačtyřicetiletého brněnského patriota Petra Švancaru...

"Příšerně jsem trpěl na tribuně v Brně. My nedáme nic. Nejsme kvalitní v koncovce, totálně chybí střelec, zahodíme i ty největší šance. Mužstvo není špatné, jsou tam mladí šikovní kluci, ale je to jen po vápno," smutnil v komentáři pro aktualne.cz někdejší forvard Brna, Slavie, Opavy, Žižkova, Slovácka nebo Příbrami.

"Stejně na tom ovšem jsou i Opava a Příbram, do střeleckého zmaru spadly i Teplice, když se jim zranili Mareš a Řezníček. Tyhle čtyři týmy si to rozdají o záchranu. Spojuje je jedno - není střelec. A když Brno neudělá dva slepené výsledky, vypadá to s ním bledě," uzavřel na aktualne.cz známý glosátor slyšící na přezdívku "mercedes".

Ve středu se musí Růsek, Hladík, Přichystal a spol. přichystat na střet se Slováckem, které po prohře na Spartě jistě půjde po bodech. V neděli pak dorazí do Brna výše zmínění Skláři.

Glosa Honzy Rajnocha: Slavia se hrne k titulu, Trpišovský k zápisu do historie. Příbram v boji o záchranu dýchá, i když brčkem

Zdroj: aktualne.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.