Odvolat Horejše by byla dle Ščasného škoda: Bude hodně záležet na vedení, jestli s ním bude mít trpělivost

Odvolat Horejše by byla dle Ščasného škoda: Bude hodně záležet na vedení, jestli s ním bude mít trpělivost

12 soutěžních zápasů bez výhry. Přesně taková je bilance Dynama České Budějovice, které se kvůli negativní sérii propadlo v prvoligové tabulce až na dvanáctou pozici.

Naposledy vyloupil Střelecký ostrov rozjetý Jablonec, který dál okupuje druhé místo a to vše i přesto, že například podle odborníka Zdeňka Ščasného se z jihu čech body nevozí vůbec lehce...

Kvůli výsledkové krizi je spojován s odvoláním i dlouholetý kouč Dynama David Horejš, který je druhým nejdéle sloužícím stratégem prvoligové branže hned za pardubickým Krejčím, jenž sedí na lavičce Dynama od října 2015.

Zmíněný exsparťan by se ho však i přes slabší období nezbavoval. "Moc se jim teď nedaří, a nemyslím si, že by to byla vina trenéra Davida Horejše, kterého považuji za velmi dobrého kouče. V Budějovicích odváděl dlouhodobě výbornou práci," pochválil třiačtyřicetiletého trenéra bývalý šéf Panathinaikosu Atény, jehož slova nabídl web sport.cz.

Další pokus o tříbodový zisk nastane pro Drobného, Kladrubského, Diopa a spol. 1. května u příbramské Litavky. "Bude hodně záležet na vedení klubu, jestli s ním bude mít trpělivost a dá mu šanci. Média spekulují o jeho odvolání, což by byla škoda," uzavřel na sport.cz třiašedesátiletý odborník.

Glosa Honzy Rajnocha: Slavia jen odložila oslavy, Spartu trápila Csaplárova past. Na Zlín přišlo Páníkovo jaro a co ty penalty?

Zdroj: sport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.