Navas si v Parku princů vysloužil dlouholetou smlouvu, šéf Paříže v něm vidí nejlepšího brankáře světa

Navas si v Parku princů vysloužil dlouholetou smlouvu, šéf Paříže v něm vidí nejlepšího brankáře světa

Velezkušený kostarický brankář s šestadevadesáti mezinárodními starty Keylor Navas, jenž operuje na Starém kontinentu od sezony 2010/2011, hned tak pařížský Park princů neopustí.

Dvojnásobný účastník světových šampionátů s minulostí v Albacete i Levante totiž s Paris Saint-Germain prodloužil kontrakt, který ho udrží pod Eiffelovkou až do roku 2024.

"Jsme rádi, že jsme prodloužili smlouvu Keyloruv Navasovi. Je to nejlepší brankář na světě, v týmu má velkou důvěru a naši fanoušci ho milují. Na konci sezony a v nadcházejících letech bude rozdílovým hráčem ve velkých zápasech," předpověděl šéf klubu Nasser Al-Khelaifi.

Trojnásobný vítěz Ligy mistrů s Realem Madrid přišel do Ligue 1 dva roky zpět a má za sebou francouzský titul i účast ve finále Champions League, kde jeho tým nestačil na Bayern. Dohromady už nastoupil v barvách PSG do 75 duelů.

V aktuálním ročníku 2020/2021 má rodák ze San Isidra pořád šanci na dvě trofeje - v lize je tým PSG druhý o bod za Lille a v Lize mistrů jsou Mbappé, Neymar a spol. v semifinále.

"Jsem moc šťastný, že moje fotbalová cesta může pokračovat v Paris Saint-Germain," pronesl čtyřiatřicetiletý strážce svatyně, jehož slova nabídl web sport.aktuality.sk.

Slavia na Hané a s Plzní, Sparta v Liberci, Real - Chelsea, Paříž - City, United s AS Řím i Liverpoolem

Zdroj: sport.sk

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.