Páník zatím nenalezl recept, jak zastavit příval porážek. Nemohl by Ševcům opět pomoci volný Bílek?

Páník zatím nenalezl recept, jak zastavit příval porážek. Nemohl by Ševcům opět pomoci volný Bílek?

FC Fastav Zlín sice zřejmě do druhé ligy nespadne, nicméně poslední výsledky má hrůzostrašné, o čemž svědčí i šest porážek v řadě, což je spolu s poslední Opavou nejhorší šňůra z celého prvoligového peletonu.

Pakliže by se vedení Ševců rozhodlo odvolat čtyřiašedesátiletého kouče Bohumila Páníka, jenž se do klubu vrátil před třinácti měsíci, nebylo by to asi žádné velké překvapení.

Tím spíš po vysoké domácí prohře s nováčkem. To vše i přesto, že má současný nadřízený Poznara, Procházky či Potočného platný kontrakt i na příští soutěžní ročník 2021/2022.

Mediálně se začíná spekulovat o návratu o osm let mladšího odborníka Michala Bílka, jenž je po konci u kazachstánské reprezentace i Astany od loňského roku bez angažmá.

Na zlínské Letné už navíc poměrně úspěšně působil půl roku od července 2018 do ledna 2019, kdy vyslyšel výše zmíněnou zahraniční nabídku a vracel by se tak do známého prostředí.

Když ho tedy majitel Ševců Zdeněk Červenka uvolnil, díky jejich dohodě se tak stalo bez odstupného. A kdo ví, jestli by nemohli začít spolupracovat znovu. Bývalý trenér Blšan, Plzně, Sparty, Ružomberoku, Jihlavy i Dinama Tbilisi je volný a třeba by přinesl do špatnými výsledky poznamenané kabiny novou dávku motivace.

Odvolat Horejše by byla dle Ščasného škoda: Bude hodně záležet na vedení, jestli s ním bude mít trpělivost

Zdroj: idnes.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.