eFotbal

Hazard do Realu vůbec neměl chodit, víc by mu sedl jiný velkoklub, nešetřil kritikou jeho bývalý agent

eFotbal
Hazard do Realu vůbec neměl chodit, víc by mu sedl jiný velkoklub, nešetřil kritikou jeho bývalý agent
Hazard do Realu vůbec neměl chodit, víc by mu sedl jiný velkoklub, nešetřil kritikou jeho bývalý agentFlashscore
Někdejší špílmachr Chelsea Eden Hazard by před lety udělal lépe, kdyby přestoupil místo Realu Madrid do konkurenční Barcelony. Pak by se stal nejlepším hráčem na světě, myslí si jeho bývalý agent Jon Bico.
Reklama
Reklama

Belgický křídelník do Realu Madrid přestoupil v létě 2019 z londýnské Chelsea za 100 milionů eur. Měl se stát hlavním nástupcem za odcházejícího Cristiana Ronalda, ale především kvůli zranění tuto úlohu nedokázal splnit.

„Bylo chybou, že v tom období šel do Realu. Rozhodoval se srdcem a ne rozumem,“ domnívá se Jon Bico, jehož slova nabídl web sport.aktuality.sk.

Přestup měl být načasovaný lépe. „Měl jít o rok dříve, nebo později, ne když zrovna odešel Ronaldo. Já bych mu určitě rozmluvil jeho plán přestoupit do Madridu,“ konstatoval bývalý agent Hazarda.

Měl si vybrat Barcelonu. „Kdyby zamířil do konkurenční Barcelony udělal by mnohem lépe, protože míč se tam pohybuje rychleji než hráči. Ne jako v Los Blancos, kde pro něho není hra stavěná. V katalánském velkoklubu by měl na hřišti více svobody a míč častěji na kopačkách, tam by se z něho stal nejlepší fotbalista na světě,“ dodal Bico.

Zdroj: sport.aktuality.sk