Oddlužená a stabilizovaná Viktoria Žižkov nemá kde hrát. Pokud ztratí licenci, čeká ji pád níž...

Oddlužená a stabilizovaná Viktoria Žižkov nemá kde hrát. Pokud ztratí licenci, čeká ji pád níž...

Měsíce jednání své ovoce nepřineslo. Zastupitelstvo Prahy 3 poslední dubnový čtvrtek neodsouhlasilo návrh smlouvy druholigové Viktorie Žižkov o investicích do stadionu na Seifertově ulici. 

Návrh podpořili Piráti, TOP 09 a STAN, proti byli Zelení. Návrh se nelíbil ani ANO a koalici pro Prahu 3, kterou tvoří ODS, KDU a Svobodní.

Momentálně osmému celku druholigové tabulky, které má před sebou nedělní duel s Varnsdorfem, hrozí v dotyčné souvislosti i ztráta licence, což by znamenalo pád z FNL.

"Viktorka byla postrčena nad okraj propasti. Jsme tak svědky bizardní situace, kdy oddlužený a stabilizovaný klub čelí zkáze, jelikož nemá kde hrát," zaznělo na oficiálních stránkách fkvz.cz.

Vedení tradiční pražské značky, která má na soupisce také Pudila, Pázlera, Zoubeleho či Švengera, musí jednat velmi rychle a o licenci ještě zabojovat.

"Jsme Viktoriáni, nic nevzdáváme, budeme bojovat. I v této složité situaci musíme najít co nejlepší cestu. Tu nejlepší cestu pro Viktorku," vzkázal na stránkách fkvz.cz předseda představenstva Milan Richter.

Zdro: fkvz.cz