Nikdo nepochybuje, že máme kvalitu a že si to už sami uhrajeme, hlásí jarní gólostroj Votroků Dvořák

Nikdo nepochybuje, že máme kvalitu a že si to už sami uhrajeme, hlásí jarní gólostroj Votroků Dvořák

Votroci v rámci druhé nejvyšší soutěže triumfovali devětkrát v řadě a nezadržitelně směřují do první ligy. Zatím naposledy se jim povedlo vyloupit půdu Prostějova...

"Nikdo nepochybuje, že máme kvalitu a že si to už sami uhrajeme," vyprávěl v interview pro idnes.cz dvaatřicetiletý Pavel Dvořák.

Ten dosud v sezoně nastřádal 8 tref, s tím, že hned sedm z nich zaznamenal až na jaře. "Zkušeností to asi tak úplně není, ale jsem rád, že po podzimu, kdy mi to do branky soupeřů nepadalo, se mi s góly roztrhl pytel. Přitom nic nedělám jinak než na podzim," přidal na idnes.cz kolega Vlkanovy, Rady a spol.

Na rozdíl od nedávného střetu s Pulpitovým Blanskem se tentokráte Hradci Králové dařilo také herně. "Musím říct, že nám asi víc vyhovuje hrát venku, hrajeme tam lepší zápasy. Možná to je i soupeři, předtím Ústí i teď Prostějov chtěly hrát fotbal, to nám vyhovuje. Pro nás je výhra důležitá, Prostějov jsme odstřihli a teď už je to jen mezi námi a Líšní," zakončil na idnes.cz bývalý ofenzivní hráč Jihlavy, Sigmy i Slovácka, jenž se vrátil na východ Čech před startem této sezony.

V sobotu čeká na rozjetou družinu trenéra Frťaly nebezpečná Dukla, která bude chtít napravit zaváhání s Viktorií Žižkov.

Líšeň ztratila s Táborskem a Hradec může v příštím kole slavit postup, Žižkov přelstil Duklu díky nastavení

Zdroj: idnes.cz

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.