Marná, marná, marná Sparta. První ven by měl jít Rosický, vytočila Řepku porážka se Slavií

Marná, marná, marná Sparta. První ven by měl jít Rosický, vytočila Řepku porážka se Slavií

Vytočený a potupený. Legendární stoper Tomáš Řepka nemohl rozdýchat propadák Sparty v semifinále MOL Cupu, kde Letenští prohráli se Slavií ostudně 0:3. Pro výkon týmu v rudých dresech neměl pochopení ani omluvy.

„Nedá se to jinak nazvat než obrovské ZKLAMÁNÍ!!!“ napsal Řepka na svém instagramovém profilu. „Bezmoc a pro mě jako bývalýho kapitána je tohle utrpení!! A hlavně potupa!“ dodal.

„Devět hráčů ze základu tam nemá naprosto co dělat!!! Sparta už bohužel dlouho není konkurentem Slavie. Což je pro mě smutná věc,“ zlobil se Řepka. Porážku 0:3 bral jako velkou ostudu, stejně jako fanoušci.

Na sociálních sítích proto vybuchl jako sopka a partě v rudých dresech dál nemilosrdně nakládal. „Je marná, marná, marná,“ ulevil si. Problém ale nevidí jen ve výkonech hráčů na trávníku. Svůj díl schytalo i vedení.  „A první ven by měl jít Rosický - za tu personální (hráčskou) politiku, kterou tam dělá,“ podrobil kritice někdejší letenskou modlu.

„Výběr posil na konkrétní posty a tak - hrůza - to i v okresním přeboru mají lepší scouting! To my v Červenejch Janovicích máme lepší! Nemám dalších slov,“ pálil na adresu Sparty ostrými slovy Řepka.

Na konci peprného příspěvku pak doporučil vedení klubu, jak podobným krachům zamezit. Naznačil, že v klubu by měli na všech pozicích působit lidé, kteří mají letenský klub v srdci. „Měli by z toho vyvodit důsledky. A teď už vím, proč mám právo říct JÁ JSEM SPARTA!! Protože narozdíl od těch, co tam jsou na hřišti a ve vedeni, já jsem!“ #Sparta #JaJsemSparta #SpartanskaKrev #acspartapraha

Vrba: Některé věci se budou muset změnit. Budeme se chtít poohlédnout po typologii hráčů, které Sparta nemá