Vízek o kauze Plavšič: Ve Spartě jsou všichni pitomí. Je to amatérské a jde to jednoznačně za Rosickým

Vízek o kauze Plavšič: Ve Spartě jsou všichni pitomí. Je to amatérské a jde to jednoznačně za Rosickým

Kolem Srdjana Plavšiče (25), o něhož má usilovat konkurenční Slavia a podle některých zdrojů už je s ní déle domluven, bylo v posledních dnech pořádně rušno.

Rychlonohý srbský univerzál měl celou kabinu informovat o tom, že smlouvu v Edenu podepsanou nemá a se sešívným "S" údajně ani nejedná.

Právě teď má jednat se Spartou o nové podobě pracovního dohody, která by navázala na čtyři roky starou smlouvu uzavřenou ještě během Stramaccioniho éry. Tomášem Rosickým nabízený kontrakt prý adekvátně zhodnocuje jeho pozici v prvním týmu Pavla Vrby a je tak otázkou, jestli je lepší, než ten minulý.

Co říká na nejasnou situaci internacionál Ladislav Vízek? "Sparta se může zlobit jenom na sebe, že si ho nepojistili. Jde to jednoznačně za Rosickým. Jsou to amatéři, je to pro sparťany strašné ponížení. Stáli o něj, pak zase nestáli. Řekli, si, že počkají. Slavia nečekala. Je to bomba. Rosický bude mít ve Spartě dobrou pozici u Křetínského, tam jsou všichni pitomí, ale jde to za ním, to je bez diskuse," nebral si servítky exeprezentant, jehož slova nabídl portál expres.cz.

"Ve Slavii jsou všichni šikovnější ve všech úsecích. Měli by příští rok zažádat o Bundesligu," vtipkoval šestašedesátiletý držitel olympijského zlata, který však někdejšího borce Crvene Zvezdy Bělehrad jako nějakého rozdílového hráče nevidí. "Je rychlý, trochu chcípáček a rád simuluje. Nějakou dobu nehrál, teď hrál pár zápasů a můžou se z něj zbláznit. Já bych ho v týmu mít nemusel asi, ale je zadarmo a to je velká výhoda, navíc moc lepších hráčů na této pozici v Česku nevidím. Slavia by se musela koukat do zahraničí. Můj názor ale je, že by potřebovali spíše nějakého chladnokrevného střelce," uzavřela na portálu expres.cz legenda Dukly s minulostí ve francouzské Ligue 1.

P.S.: Pokud by Janu Klimentovi ze Slovácka nevyšel opětovný odchod do zahraničí, podle jeho agentury z Nehoda Sport by byla domácí možností právě Sparta.

Sparta se nachází v situaci, kdy se musí hodně rychle něco udělat, aby to takhle nebylo dlouhodobě, tvrdí Fukal

Zdroj: expres.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.