Netrvalo to dlouho a pohár hořkosti přetekl. Guľa v plzeňské Viktorce dotrénoval, převezme roli Horváth?

Netrvalo to dlouho a pohár hořkosti přetekl. Guľa v plzeňské Viktorce dotrénoval, převezme roli Horváth?
OBSAHUJE OHLASY

Plzni se po remíze 3:3 s Příbramí pohárové příčky vzdalují, a tak se vedení Viktorie rozhodlo ke změně trenéra Adriana Guľy. Jeho nástupce bude oznámen na začátku nového týdne.

„Pro odvolání trenéra jsme se rozhodli na základě neuspokojivých výsledků, a především špatného herního projevu, s nímž jsme nebyli spokojeni delší dobu,“ objasnil rozhodnutí generální manažer klubu Adolf Šádek.

„Po sobotním zápase jsme se situací intenzivně zabývali a po vzájemné dohodě s trenérem jsme dospěli k závěru, že se naše cesty rozejdou. Adrianu Guľovi i jeho kolegům se sluší poděkovat za práci, kterou zde za rok a půl odvedli a popřát jim vše dobré jak v osobním, tak i profesním životě,“ přidal pro klubový web fcviktoria.cz.

Společně s trenérem Guľou končí i Marián Zimen, Ladislav Kubalík a Martin Kojnok. „Chtěl bych poděkovat celému klubu, všem lidem v něm a speciálně panu Šádkovi za to, že jsem měl možnost vést takový klub. Dělali jsme maximum, ale sám cítím, že to zatím nepřinášelo očekávané výsledky. Věřím, že je v silách Viktorky, aby nad hlavu zvedla trofej a v příští sezoně hrála evropské poháry. Zůstanu i nadále fanouškem klubu i všech hráčů, které jsem zde mohl vést,“ rozloučil se s klubem slovenský trenér.

Podle spekulací by žezlo mohl převzít Pavel Horváth, který po konci na lavičce Příbrami začal trénovat plzeňskou mládež.

Skončí Guľa na lavičce Plzně? Fanoušci žádají jeho vyhazov. Přijímám plnou zodpovědnost, připouští kouč

Zdroj: fcviktoria.cz