Je jasné, že v Opavě něco nefunguje, že chybí odbornost, rýpl si Fukal ohledně Zavadila

Je jasné, že v Opavě něco nefunguje, že chybí odbornost, rýpl si Fukal ohledně Zavadila

Byť opavský soubor Radoslava Kováče obral v poslední době o body jak Bohemians Praha 1905, tak Zlín, jistotu sestupu již má a následující soutěžní ročník 2021/2022 stráví ve druhé nejvyšší soutěže.

Internacionál Milan Fukal v souvislosti s nedávným předčasným koncem Pavla Zavadila ve funkci sportovního ředitele souhlasí s hlavním trenérem, který nad dotyčným krokem kroutil hlavou.

"Prvním sestupujícím je Opava. Mrzí mě to. Krásný stadion, fotbalové prostředí, rád jsem tam hrál. Divím se ovšem tomu, že byl odvolaný z pozice sportovního ředitele Pavel Zavadil. Místní legenda. Když se propustí trenér, budiž, stane se, někdy se taková situace nedá jinak řešit. Ale sportovní ředitel?," uvedl na webu aktualne.cz bývalý stoper Sparty či Jablonce, jenž si vyzkoušel i německé či rakouské prostředí.

"Zanechal aktivní činnosti, aby klubu pomohl, a vedení ho po čtyřech měsících propustí. Tady je jasné, že něco nefunguje, že chybí odbornost. Přeju Opavě, aby se rychle vrátila, ale napřed si bude muset vyřešit vztahy uvnitř," uzavřel pětačtyřicetiletý exreprezentant, jehož názor publikovaly stránky aktualne.cz.

Čerstvě třiačtyřicetiletý Zavadil by však slezské struktury zcela opustit neměl a vedení mu prý hledá nové úkoly.

Zdroj: aktualne.cz