Sadílek zaujal Hamburk a Freiburg, podle nizozemského tisku o něj chce zabojovat i Sparta

Sadílek zaujal Hamburk a Freiburg, podle nizozemského tisku o něj chce zabojovat i Sparta

Rozhodnutí sportovního úseku Eindhovenu poslat Michala Sadílka na zkušenou do české nejvyšší soutěže se vyplatilo jak PSV, tak samotnému perspektivnímu středopolaři.

Svěřenec kouče Pavla Hoftycha, jenž nechyběl ani v první fázi ME do 21 let, pod Ještědem určitě nezklamal a vytížení sbíral hned ve třech soutěžích, což mu k tomuto datu hodilo 28 odehraných zápasů.

Ještě před pár týdny klient agentury Nehoda Sport v rozhovorech o budoucnosti uváděl, že se nejspíš vrátí na přípravu do Nizozemsku, nicméně jeho cesty by se mohly ubírat i jiným směrem...

Zájem je z Německa, kde by s ním rádo navázalo spolupráci hned několik známých klubových adres. Sleduje ho jak nyní druholigový Hamburk, tak Freiburg, který je v průběžné bundesligové tabulce na deváté pozici.

Sadílek navíc podle informací nizozemského tisku zajímá také Spartu Praha, kde se během letní přestávky čeká větší přestavba kádru.

Všechny zásadní karty má každopádně v rukou v současnosti druhý celek Eredivisie, který má záložníka smluvně vázaného až do poloviny roku 2022. Součástí dohody je také opce na další rozšíření spolupráce až do června 2023.

Podle transfermarkt.com má jednadvacetiletý rodák z Uherského Hradiště cenu 2,5 milionu eur.

Sparta s Plzní a v Boleslavi, Slavia s Karvinou, finále Německého a Anglického poháru, závěr Serie A a La Ligy!

Zdroj: ed.nl