Hradec si veze bod z Varnsdorfu, Vlašim podtrhla výsledkovou bídu Chrudimi

Čtyřiadvacáté kolo FNL nabídlo ve své předehrávce divokou přestřelku na Vysočině, která dopadla nakonec lépe pro Jihlavu. Domácí se dostali do vedení zásluhou Arroyo a proměněného pokutového kopu od Červa, ale pražskému klubu se podařilo v závěru poločasu snížit zásluhou Diviše. Žižkov udeřil i po změně stran, když stav srovnal Zoubele, ale radost netrvala dlouho, neboť Jihlavě vrátil vedení Selnar.

Sobotní program nabídl další dva zápasy. Souboj mezi Blanskem a Vyšehradem dopadl smírně 1:1. Hosté se dostali do vedení krátce po úvodním hvizdu zásluhou Kříže, ale v nastavení druhé půle stav srovnal Kepl.

Prostějov si veze tři body z půdy Třince. Hosty nasměroval k výhře Koudelka, ale po změně stran se prosadili i domácí po trefě Webra. Sedm minut před koncem ale znovu udeřil Prostějov, kterému vrátil vedení Zlatohlávek.

Východočeská Chrudim se výsledkově trápí a potvrdila to i na půdě Vlašimi. Domácí uspěli jedinou brankou utkání, kterou obstaral po změně stran Breda.