Nečekané rozhodnutí! Kvůli smrti otce opustil Tévez Bocu Juniors a zvažuje konec kariéry

Nečekané rozhodnutí! Kvůli smrti otce opustil Tévez Bocu Juniors a zvažuje konec kariéry

V dresu slavné argentinské fotbalové značky Bocy Juniors skončil půlroku před vypršením smlouvy legendární Carlos Tévez. Důvodem je smrt jeho otce, kvůli které teď nemá na fotbal ani pomyšlení. A dost možná to bude znamenat i definitivní konec kariéry.

Jak blesk z čistého nebe zasáhla fanoušky Bocy Juniors zpráva, že dres jejich milovaného týmu už nebude dále oblékat hvězdný Carlos Tévez. Sedmatřicetiletý útočník se náhle rozhodl rozvázat smlouvu, která mu měla platit až do konce tohoto kalendářního roku. 

A důvodem není žádný jiný klub, nýbrž nedávná smrt jeho milovaného otce. Ta Carlose zdrtila na tolik, že se rozhodl fotbalovou scénu opustit, Možná na čas, možná definitivně...

 "Jsem tady, abych všem oznámil, že odcházím. Je to jeden z nejsmutnějších dnů mého života, ale myslím si, že jde o správné rozhodnutí," řekl Tévez na tiskové konferenci. "Boca potřebuje, abych hrál na 120 %, čehož já teď bohužel nejsem schopný," dodal slavný Argentinec.

Co s ním ale bude dál? Znamená to snad definitivní fotbalový konec? Minimálně v jeho vlasti ano. "Má kariéra v Argentině skončila. Ostatně vždycky jsem říkal, že si tady umím představit hrát pouze za Bocu," zdůraznil Tévez s tím, že návrat k fotbalu v jiné zemi ještě ale nevylučuje.

"Třeba se budu chtít zas vrátit, třeba ne, Možné je vše," uzavřel bývalý fotbalista Manchesteru United či Juventusu Turín.