Šádek má s majitelem Zbrojovky skvělý vztah, na vstup do brněnského fotbalu se ale nechystá...

Šádek má s majitelem Zbrojovky skvělý vztah, na vstup do brněnského fotbalu se ale nechystá...

V úvodu nového pracovního týdne se v některých tuzemských médiích objevila informace, že by mohl generální manažer a majitel Viktorie Plzeň Adolf Šádek proniknout do struktur Zbrojovky Brno.

Ostřílený funkcionář z Doosan arény však ředitelský vstup do klubu, který čeká příští sezonu jen druhá nejvyšší soutěž, jasně odmítl a hodlá se soustředit jen na svou současnou adresu ve Štruncových sadech...

Plzeňský představitel dotyčné zvěsti jednoznačně dementoval. "S majitelem Zbrojovky Brno Václavem Bartoňkem mám nadstandardní přátelský vztah, nicméně na vstup do brněnského fotbalu se rozhodně nechystám," napsal na sociálních sítích Viktorie Šádek.

"Možná tam došlo z jeho strany k nějakému nepochopení, ale já jsem v současnosti stoprocentním majitelem klubu FC Viktoria Plzeň a výkonu této funkce věnuji maximální úsilí a veškerou pozornost. Práce máme před zahájením nové sezony více než dost, tyto spekulace bych tedy chtěl tímto prohlášením zastavit a smést ze stolu," uzavřel na fcviktoria.cz západočeský bafuňář, jenž byl dlouhé roky nejbližším spolupracovníkem Tomáše Paclíka.

Ten je vlastníkem účastníka nové Konferenční ligy ze Štruncových sadů teprve od letošního března. I proto by jeho práce pro Zbrojovku překvapila...

Viktoria Žižkov se snaží na poslední chvíli odvrátit pád do ČFL či divize, bojuje o licenci a hlavně návrat domů...

Zdroj: sport.cz