Požár už ví, že se Zbrojovkou nepůjde do druholigových bojů minimálně těchto 5 hráčů...

Požár už ví, že se Zbrojovkou nepůjde do druholigových bojů minimálně těchto 5 hráčů...

Čerstvě druholigovou Zbrojovku čekají během léta v rámci přípravy na nový soutěžní ročník ve FNL souboje s Pardubicemi, Sigmou Olomouc, Vysočinou Jihlava i Fastavem Zlín.

Aktuální mediální spekulace hovoří o tom, že už by u toho nemusel být kouč Richard Dostálek a to i přesto, že sedmačtyřicetiletý rodák z Jarošova vede brněnské áčko teprve od prosince loňského roku.

Exreprezentanta by údajně mohl ve druhém největším městě Česka nahradit čtyřiašedesátiletý Bohumil Páník, jenž vedl až do letošního května zlínské Ševce a v minulosti prošel například i Baníkem Ostrava.

Pokud jde o hráčský kádr, už dlouho před vypuknutím letní přípravy, která začne 21. června, se ví, že u toho nebude hned několik hráčů, kteří dohrávali sezonu...

Luďku Pernicovi vypršelo hostování z Plzně a pokračovat ve spolupráci nebudou ani další zapůjčení borci Rudolf Reiter a Jiří Texl.

Zmizet by měl kvůli konci smlouvy také třicetiletý středopolař Šimon Šumbera a druholigové boje by se neměly týkat ani o rok staršího kapitána Pavla Dreksy, jenž by mohl přijmout některou z jiných výzev na prvoligovém poli.

"Dojde k potřebným změnám, abychom byli schopni náš návrat do nejvyšší soutěže naplnit. O konkrétních jménech budeme informovat v momentě, kdy budou příchody dotaženy," pronesl na webu idnes.cz sportovní manažer Tomáš Požár.

Šádek má kromě Plzně řídit i Zbrojovku, protože chodí s majitelovou dcerou. To je ale střet zájmů jako Brno

Zdroj: sport.cz