Ruch na trase Ďolíček - Střelnice: Chramosta to poprvé v kariéře zkusí v Praze, Vaníček zažije praktiky Rady

Ruch na trase Ďolíček - Střelnice: Chramosta to poprvé v kariéře zkusí v Praze, Vaníček zažije praktiky Rady

Zajímavá výměna nastala na zelenobílé trase Jablonec – Bohemians. Právě z Jablonce totiž putuje do Ďolíčku někdejší boleslavský snajpr Jan Chramosta a opačným směrem naopak míří nadějný záložník Antonín Vaníček.

Podle zprávy, kterou přinesl iSport.cz, mají Severočeši Vaníčkův příchod pojištěný možnou opcí, pokud se mu na jablonecké Střelnici bude dařit. Vaníček působil v áčku „klokanů“ již čtvrtým rokem a toužil se podívat jinam. A právě klub, který bude hájit české barvy v následující sezóně i v Evropě, by mohl být tím správným skokem výš.

Vaníček, který si mimojiné zahrál i na letošním malém EURU „lvíčat“, odehrál v uplynulém ročníku FORTUNA:LIGY za vršovický klub celkem 27 utkání a vstřelil v nich jeden gól. Hned první ligové utkání v Jablonci pro něj bude pikantní, protože nastoupí k jubilejnímu stému zápasu v nejvyšší české soutěži.

Jak už bylo uvedeno, opačným směrem do Bohemians jde Jan Chramosta. Někdejší talent Mladé Boleslavi a střelec památného vítězného pokutového kopu ve finále tehdejšího Ondrášovka Cupu 2011 (dnešní MOL Cup) v duelu Středočechů s Olomoucí se v zelenobílém dresu pokusí o nový začátek kariéry. Po odchodu z města aut totiž v Jablonci spíše paběrkoval a plnil roli náhradníka. Pod Petrem Radou se mu dlouhodobě nedařilo prosadit a na prvoligovém hřišti v uplynulé sezóně strávil pouze 74 minut!

Třicetiletý odchovanec Mladé Boleslavi má momentálně na kontě 266 ligových utkání, ve kterých se mu povedlo vstřelit 66 branek. Povede se mu restart právě v dresu Bohemians?

Požár už ví, že se Zbrojovkou nepůjde do druholigových bojů minimálně těchto 5 hráčů...

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.