Olomouc? Ne, ne. Hořava by měl být blíž Brnu, které zkusí vrátit do ligy společně s trenérem Páníkem

Olomouc? Ne, ne. Hořava by měl být blíž Brnu, které zkusí vrátit do ligy společně s trenérem Páníkem

Protože se Zbrojovka poroučela do druhé ligy, přišla o několik známých tváří, na které by mohli brzy navázat také Antonín Růsek, Ondřej Pachlopník či Jan Hladík, o které je zájem mezi elitou.

Brněnské vedení už přestalo počítat s koučem Richardem Dostálkem, který v průběhu minulé sezony nahrazoval odvolaného Miloslava Machálka a pro tuhé boje ve FNL bude chtít přivést zkušeného matadora.

Byť byl ve hře i bývalý stratég Sparty, Jablonce, Hradce Králové a právě i Brna Václav Kotal (68), nakonec se podle všeho klub z druhého největšího města České republiky domluví s taktéž ostříleným Bohumilem Páníkem (64), jenž před časem skončil na zlínské Letné. Jedinou překážkou je zatím skutečnost, že mu stále běží smlouva se Ševci.

Sportovní ředitel Tomáš Požár by rád přivedl do klubu středopolaře Tomáše Hořavu (33, jenž má za sebou dlouhých osm let ve Viktorii Plzeň, se kterou dosáhl hned na šest domácích trofejí a v jejímž dresu absolvoval jak Ligu mistrů, tak Evropskou ligu.

I když se původně mělo za to, že by se mohl exreprezentant odebrat na hanácký Andrův stadion, odkud na západ Čech v roce 2013 přišel a kde nyní působí např. jeho kamarád Roman Hubník, podle iSport.cz by mohlo být ještě větším favoritem právě Brno.

A to hned ze dvou důvodů - jednak se v něm narodil a jednak týmu, který začne přípravu proti Pardubicím, začal radit plzeňský boss Adolf Šádek, jenž už u jednoho Hořavova transferu byl.

Požár už ví, že se Zbrojovkou nepůjde do druholigových bojů minimálně těchto 5 hráčů...

Zdroj: isport.blesk.cz