Plavšič: Přišel jsem do Slavie, abych byl úspěšný a vyhrával co nejvíc trofejí. Snem je účast v Lize mistrů

Plavšič: Přišel jsem do Slavie, abych byl úspěšný a vyhrával co nejvíc trofejí. Snem je účast v Lize mistrů

Už je to uděláno, už je to hotovo. Srdjan Plavšič se po několika sezonách strávených na Letné přesunul do konkurenčního Edenu, kde se počínaje prvním červencovým dnem dohodl na tříleté smlouvě do 30. června 2024.

Jednání za šampiona Fortuna:ligy vedl sportovní ředitel Jiří Bílek. "Srdjan je stále mladý hráč s velkým potenciálem, který věříme, že u nás naplno uplatní. Jedná se o hráče, který splňuje požadavky trenérů. Věřím, že dobře zapadne do našeho klubu a společně dosáhneme dalších úspěchů. Přeji mu, aby se mu podařila aklimatizace na hřišti i mimo něj," pronesl funkcionář ze Sinobo Stadium.

A co první dojmy samotné čerstvé vršovické akvizice s přezdívkou "atomový mravenec", která navázala na příchod Ivana Schranze?

"Přišel jsem do Slavie, abych byl úspěšný a abych vyhrával co nejvíc trofejí. Snem je účast v Lize mistrů. Do každého tréninku a zápasu dám svoje maximum, budu všechno dělat na sto procent," doplnil na webu slavia.cz někdejší hráč Vojvodiny Novi Sad, Čelareva, Spartaku Subotica či Crvene Zvezdy Bělehrad.

Plavšič, jenž po dovolené dorazí do kádru Jindřicha Trpišovského jakožto volný hráč, působil ve Spartě čtyři sezony, v rámci nichž si připsal 101 soutěžních startů, 10 tref a 18 asistencí.

V novém trikotu by mohl srbský rychlík debutovat například v naplánovaném přípravném souboji proti polskému Piastu Gliwice.

Ruch na trase Ďolíček - Střelnice: Chramosta to poprvé v kariéře zkusí v Praze, Vaníček zažije praktiky Rady

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.