Klimentem to možná neskončí, Guľova Wisla by se mohla pokusit také o sparťana Hanouska...

Klimentem to možná neskončí, Guľova Wisla by se mohla pokusit také o sparťana Hanouska...

Ostřílený levý bek Matěj Hanousek je součástí sparťanského dění od úvodu roku 2019 a od té doby si za letenské "S" připsal rovných 80 soutěžních vystoupení.

Byť to není úplně málo, vzhledem k tomu, že v uplynulém soutěžním ročníku 2020/2021 figuroval v základní sestavě pouze osmnáctkrát, také on se zařadil do společnosti hráčů, kteří byli i jsou spojováni s odchodem z metropole.

I když podal v květnu bývalý zadák Dukly a Jablonce takové výkony, že hlavního kouče Pavla Vrbu znejistěl, nakonec by přeci jen mohl v případě adekvátní nabídky Spartě zamávat.

O jeho služby se má zajímat slavná polská značka Wisla Kraków, která si nedávno plácla na spolupráci s explzeňským trenérem Adrianem Guľou a na českém trhu nakupuje ráda.

Ve svém nynějším kádru má třináctinásobný šampion Ekstraklasy bývalého borce Slavie Michala Frydrycha a těsně po skončení ročníku přivedla ze Slovácka také forvarda Jana Klimenta.

Hrající spolumajitel Jakub Błaszczykowski už navíc v kontaktu s úřadujícím vicemistrem Fortuna:ligy byl - v poslední době totiž v jeho klubu hostoval kmenový sparťan Uroš Radakovič, jenž se do Polska přesunul po svých misích v ruském Orenburgu a kazašské Astaně.

V Červených Janovicích bylo pořádné horko, Řepka se zastal Kadlece a došlo i na šarvátku