Tipy na sázení: Belgie vs. Portugalsko

Tipy na sázení: Belgie vs. Portugalsko

Souboj dvou těžkých vah čeká už v osmifinále. Belgie se postaví Portugalcům, které i ve 36 letech táhne nejlepší střelec šampionátu Cristiano Ronaldo. Kdo bude úspěšnější?

Oba celky měly naprosto odlišnou cestu skupinou. Zatímco Belgie po velice přijatelném losu (Rusko, Dánsko, Finsko) bez problému sesbírala 9 bodů se skóre 7:1, Portugalsko se ve skupině smrti strachovalo o postup až do posledních minut.

Po výhře s Maďarskem přišel kolaps s Německem (2:4), následná remíza 2:2 s Francií poslala svěřence Fernanda Santose dál ze třetího místa.

Za Rudé ďábly nejvíce řádí duo Kevin De Bruyne – Romelu Lukaku. Architekt Manchesteru City svými pasy pravidelně hledá zabijáka z Interu, který se moc často nemýlí.

Tipsport.

Zato portugalská hra je trochu za očekáváním. Útočné hvězdy Bruno Fernandes a Bernardo Silva nezáří tak, jak by měly, Joao Felix s Andrem Silvou k tomu pro změnu nedostali příležitost.

Vše tak na svá bedra musí brát opět kapitán Cristiano Ronaldo, který už vstřelil 5 gólů, na jeden přihrál a je nejlepším střelcem šampionátu. Ze sedmi vstřelených branek se tak podílel na šesti, prsty neměl pouze v prvním gólu proti Maďarsku.

V zápase hraném v Seville je podle sázkových kanceláří větším favoritem Belgie s kurzem 2.20. Na výhru Portugalska si můžete vsadit v kurzu 3.34.

Klikněte ZDE pro online registraci bez návštěvy pobočky a získejte bonus 500 Kč zdarma u Tipsportu!

Oba týmy disponují velkou ofenzivní silou, střílet branky tak pro ně není žádný problém. Ne nadarmo jsou oba celky na druhém místě za Nizozemskem v počtu nastřílených branek (7).

Dá se tak očekávat, že se oba týmy prosadí. Na jedné straně stojí ikona Cristiano Ronaldo, na té druhé extrémně silný Romelu Lukaku. V souboji dvou nejlepších střelců letošní sezóny Serie A se dost možná prosadí oba dva.

Tip na sázení | Každý tým dá v zápase 1 a více gólů – Ano – v kurzu 1.77 u Tipsportu

 

EURO 2021 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.