Semifinále Česko - Anglie a Itálie - Španělsko. A finále bude Česko - Itálie, tipuje optimistický Uličný

Semifinále Česko - Anglie a Itálie - Španělsko. A finále bude Česko - Itálie, tipuje optimistický Uličný

Jak vidí zbytek kontinentálního šampionátu velezkušený Petr Uličný? V tipování se zatím moc neosvědčil, neboť se domníval, že pohár zvednou nad hlavu úřadující světoví šampioni z Francie.

"A vidíte to, už vypadli! Ho*no umím sázet," usmíval se někdejší útočník Sparty, Plzně nebo Olomouce, jenž by v sobotu v Baku asi do sestavy nevracel ani Daridu, ani Bořila a možná ani Jankta...

"Velké změny bych nedělal. Kadeřábek hrál výborně a Tonda Barák byl taky skvělý. No bože, v klubu jsem měl taky hvězdu na lavičce. Akorát je rozdíl, že v klubu vám ten hráč pak udělá bordel, že nehraje. Ale v národním mužstvu tohle snad nemusí řešit. Já bych řekl: Pánové, poslední zápas byl úžasný, sestavu necháváme stejnou," informoval "John", jehož slova nabídl web sport.tn.nova.cz.

Ohledně dalšího průběhu je optimistou. "Dány podle mě můžeme porazit. Letos máme dobré mužstvo, které navíc vede můj bývalý svěřenec Jarda Šilhavý, jehož jsem trénoval na Žižkově. A asistent Jirka Chytrý je zase z Kroměříže a já jsem taky z Kroměříže, takže klukům fakt fandím," ubezpečil v rozhovoru pro Nova Sport bývalý stratég Znojma, Sigmy, HFK Olomouc, Brna, Ružomberoku, Zlína, Hradce Králové, Opavy, Viktorie Žižkov, Plzně či Baníku.

A co nějaký konkrétní tip na celkové umístění? "Tento týden jsem to říkal na pivě, ale myslím, že budeme hrát finále. Stejně jako v roce 1996 proti Německu. Semifinále Česko – Anglie a Itálie – Španělsko. A finále bude Česko – Itálie. To bude odveta za ten zápas před šampionátem, který jsme prohráli 0:4, ale to byl přáteláček. Jednou jsem takový přáteláček prohrál i 1:9, ale hráčům jsem pak v kabině pořádně naložil," zavzpomínal na serveru sport.tn.nova.cz jednasedmdesátiletý odborník.

Coufal: My tady nejsme žádní světoví hráči nebo nějaké velké individuality. Naše největší síla je...

Zdroj: sport.tn.nova.cz

 

EURO 2021 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.