Holzerovi se Šašinkou chybí vyhranost a forma. Největší problém Slovácka je ale ještě někde jinde...

Holzerovi se Šašinkou chybí vyhranost a forma. Největší problém Slovácka je ale ještě někde jinde...

Slovácko vytěžilo z dosavadních pěti přípravných duelů čtyři výhry a jednu remízu s celkovým skóre 17:4, což je docela přesvědčivé.

Kouč Martin Svědík ale pořád není zcela spokojen a v Uherském Hradišti stále touží po produktivním a rychlém forvardovi, který by dokázal nahradit Jana Klimenta, jenž se odebral do Wisly Kraków.

"Nahradit Honzu Klimenta v podstatě nejde. Typologicky, ani co se týká kvality. Měli jsme štěstí, že byl po zranění a šel k nám. Dali jsme ho dohromady, dostal se do formy," zaznělo na stránkách isport.blesk.cz z úst šéfa Kadlece, Petržely, Sadílka a spol.

"Musím tyhle věci brát v rámci ekonomických možností klubu. Ano, chybí nám rychlostní útočník. Vidím, že to není úplně optimální. V přípravě máme právě s výkonností útočníků asi největší problém. Ale realita je taková a pracujeme s tím, co máme. Čekáme, jestli se něco naskytne, žádnou aktivitu směrem k posílení už nevyvíjíme," doplnil Svědík, jehož slova nabídl Deník Sport.

Jak se mu zatím jeví nové tváře a la Ondřej Šašinka či Daniel Holzer? "Je vidět, že nehrávali pravidelně. Chybí jim vyhranost, forma. Tohle hráče vždycky poznamená. Navíc přišli do odlišného tréninkového procesu, jiných nároků. Bude nějaký čas trvat, než si zvyknou. Ale to jsme věděli dopředu. Vidím na nich, že chtějí pracovat. To je pro mě hlavní. Je to pro ně nová výzva. Mají touhu něco dokázat, rozvíjet se," uzavřel ve Sportu stratég, jenž prošel také Baníkem, Boleslaví, Jihlavou nebo Pardubicemi.

Máme v týmu velkou konkurenci, to nás všechny posouvá dál, tvrdí Chorvat v jihočeských službách Mršič

Zdroj: fcslovacko.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.