Odchod Stancia absolutně nepřichází v úvahu, vzkázal jasně Trpišovský

Odchod Stancia absolutně nepřichází v úvahu, vzkázal jasně Trpišovský

Rumunský špílmachr Nico Stanciu turecký Galatasaray Istanbul neposílí. Jeho odchod prakticky vyloučil trenér Slavie Jindřich Trpišovský s tím, že si tuto ztrátu teď neumí představit. Vedení sešívaných naopak jedná o dvou posilách. 

"Odchod Nica pro nás absolutně nepřichází v úvahu, zvláště v tuto chvíli. Částka, která za něj byla nabídnutá, navíc podle mě ani zdaleka neodpovídá jeho důležitosti. Pro nás je to jeden z nejlepších hráčů ligy," řekl Trpišovský v rozhovoru pro klubový web po remíze 1:1 v přípravném utkání s Gliwicemi v Rakousku.

"U ostatních hráčů se zatím jedná o takové oťukávání. Musíme být ale ve střehu do posledního dne přestupového termínu," doplnil trenér Slavie.

Jeho tým by měl už brzy doplnit reprezentační útočník Michael Krmenčík a gambijský obránce Sheriff Sinyan z norského Molde. "Probíhají kosmetické změny v jednání o dvou hráčích," poznamenal Trpišovský.

S mužstvem zůstává i ukrajinský obránce Taras Kačaraba, jenž ale smluvně patří stále Liberci. "Taras ještě není dořešený a transferově náš, stále se proto poohlížíme po stoperském postu," uvedl Trpišovský.

 

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.