Arsenal pátrá na letním trhu po dvou nových adeptech pro svou středovou formaci...

Arsenal pátrá na letním trhu po dvou nových adeptech pro svou středovou formaci...

List The Daily Mail píše, že španělský manažer ve službách Arsenalu Mikel Arteta hledá zkušené tvůrce hry, kteří by na Emirates Stadium mohli operovat po boku Thomase Parteye.

Zprávy z ostrovů hovoří o tom, že primárním cílem Kanonýrů by měl být čtyřiadvacetiletý Portugalec Rúben Neves, jehož hodnota se pohybuje okolo 35 milionů liber.

Wolverhampton by se údajně prodeje své osobnosti s minulostí u portských Draků nebránil, jeden z ředitelů londýnské značky Edu už tak kontaktoval hráčova agenta Jorge Menese, aby s ním projednal možný obchod.

Pakliže by se oba anglické kluby na přesunu reprezentanta své země dohodly, přestupová suma by určitě přesáhla 20 milionů eur.

Edu má zájem i o novou "desítku". Dvaadvacetiletý Nor Martin Odegaard, jenž už byl dříve zapůjčen také v San Sebastianu, Vitesse Arnhem i Heerenveenu, totiž na něj během svého hostování z Realu Madrid zapůsobil.

Výsledkem je to, že je Arsenal ochoten jít do boje o jeho trvalý podpis. Pakliže ho tedy Bílý balet letos v létě umístí na transfer listinu...

Arsenal se plácne přes kapsu. Za vytouženou posilu do defenzivy zaplatí rekordní sumu

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.