V karlovarském kraji vybouchla bomba. Vízek bude trénovat v 1. A třídě tento tým...

V karlovarském kraji vybouchla bomba. Vízek bude trénovat v 1. A třídě tento tým...

Až dosud Ladislav Vízek (66) v médiích trenéry chválil nebo kritizoval. Nyní se může karta obrátit a hodnocen bude on...

Držitel zlaté olympijské medaile i majitel bronzu z mistrovství Evropy se totiž stal novým trenérem karlovarského mužstva. Nikoliv však FC Slavii Karlovy Vary, nýbrž TJ Karlovy Vary-Dvory.

V celku nahradí slovenského odborníka Mariána Valacha, jenž přitom dorazil do klubu poměrně nedávno. "Marián Valach u nás skončil z pracovních důvodů," citoval idnes.cz slova sportovního manažera karlovarské značky Martina Matějčeka.

Dvory zaznamenaly v posledních sezonách progres. Nejdříve hrály III. třídu Karlovarska, v uplynulém ročníku operovaly v 1. B třídě a od nové sezony 2021/2022 je čeká opět krajský fotbal a 1. A třída.

To vše pod známým internacionálem. "Je to bomba. Jsme moc rádi, že můžeme s panem Vízkem spolupracovat, pro většinu z nás je to fotbalová ikona," uzavřel Matějček, jehož vyjádření nabídl portál idnes.cz.

Rodák z Chlumce nad Cidlinou v minulosti zářil barvách Dukly i francouzského Le Havru a na mezinárodní úrovni nasbíral 55 startů. Nyní bude moci dotyčné zkušenosti předat na západě Čech...

Tréninkové centrum Sparty má po stomilionové investici parametry srovnatelné s kluby z největších evropských lig

Zdroj: idnes.cz