Radu potěšil dobrý tah se střídáním. A opět se rozčílil kvůli absenci novinářů na tiskové konferenci. Ať se na LFA někdo už zamyslí, vyzval

Radu potěšil dobrý tah se střídáním. A opět se rozčílil kvůli absenci novinářů na tiskové konferenci. Ať se na LFA někdo už zamyslí, vyzval
OBSAHUJE OHLASY

Podle zkušeného trenéra Jablonce Petra Rady zvítězil v kvalitním duelu Jablonce s Ostravou ten šťastnější. Radu potěšilo jeho úspěšné střídání a opět se naštval kvůli absenci novinářů na tiskové konferenci z důvodu bezpečnostních koronavirových opatření.

„Na první kolo to bylo dobré a kvalitní utkání. Řadím Baník do první šestky, dobře doplnili a přijeli sebevědomě. Baník byl prvních deset minut lepší a my jsme byli trochu zaskočeni. Ale postupně jsme začali zlobit, měli jsme spoustu rohů, břevno, Laštůvka chytil Kratochvílovi jistý gól,“ komentoval známý bouřlivák duel. „Baník byl po poločase znova aktivní, měl víc míč na svých kopačkách v některých pasážích. Měli jsme být ostražití a hrát až do konce,“ dodal ke druhé části utkání.

Právě kouči Jablonce dokonale vyšlo střídání, nad kterým prý dlouho přemýšlel. „Celý den jsem se rozmýšlel, jestli dát Vencu Pilaře od začátku, ale šel tam až v závěru a dal rozhodující branku. On má na svou výšku dobrý výskok, takový jsem měl snad naposledy já,“ komentoval s úsměvem jablonecký kormidelník takticky úspěšný tah se střídáním.

„Hráli jsme až do konce. Dobře jsme vystřídali a je vidět, že i v úzkém kádru má naše lavička kvalitu. Dnes vyhrál šťastnější tým, ale pro mě jsou důležité tři body,“ těšilo vítězství Radu, který se nicméně opět vytočil z důvodu absence novinářů na tiskové konferenci v presscentru. „Už mě tohle fakt vytáčí. Jsme oočkovaní a nemůžeme se vidět? Jsme tu jak cvičené opice v zoologické zahradě. Novináři k fotbalu patří, ať tu jsou, já tu koukám do stěny. Zas doma dostanu vynadáno, že jsem se rozčílil. Ať se na LFA někdo už zamyslí,“ rozčílil se na závěr tiskové konference Rada.

Druhý poločas jsme měli zvládnout líp, řekl zklamaný trenér Baníku po utkání

Zdroj: www.fkjablonec.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.