Nesleduje dění v branži, nebo je na svého bývalého svěřence naštvaný? Vrba s Krmenčíkem překvapil...

Nesleduje dění v branži, nebo je na svého bývalého svěřence naštvaný? Vrba s Krmenčíkem překvapil...

Pavel Vrba, sedmapadesátiletý šéf sparťanské lavičky, se na úterní tiskové konferenci před odvetou druhého předkola Ligy mistrů s Rapidem Vídeň vyjádřil i ke spekulacím, které posílají na Letnou Michala Sadílka, jenž patří PSV Eindhoven.

V dotyčné souvislosti dokonce zmínil i forvarda Michaela Krmenčíka, jenž byl před časem spojován se Spartou také a který se před pár dny upsal vršovickému rivalovi z Edenu.

Explzeňský kouč ho velmi dobře zná ze společného působení v Doosan aréně a proto mnohé novináře překvapilo jeho tvrzení, že ani neví, jakému klubu se vlastně upsal. Že by fotbalové dění vůbec nesledoval?

Posuďte sami. "Příchod Sadílka? Přestupní termín končí v září, do té doby se může stát spousta věcí. Máme ještě dost času posilnit kádr. K Sadílkovi se nechci vyjadřovat, slyšel jsem v minulosti třeba o Krmenčíkovi...a ani vlastně nevím, kde on nakonec skončil," uvedl někdejší vůdce Anži Machačkala či Ludogorce Razgrad.

Dál už se řešila zejména veledůležitá odveta, které vítěze dvojzápasu Sparta - Rapid pošle na AS Monaco. "Variant do sestavy máme víc, různí hráči už mi od února prokázali svou kvalitu. Je to výhoda, čekají nás těžké zápasy, budeme moci v jejich průběhu zvedat intenzitu. Hráči dostanou v úterý informace u videa z minulého zápasu, ve středu konkrétní věci k jednotlivým zápasům. Uděláme všechno proto, abychom tenhle důležitý zápas zvládli," ubezpečil fanoušky exreprezentační kormidelník.

Letenské "S" v přípravě nepodcenilo ani pokutové kopy, jimiž to klidně může skončit také. "V pondělí jsme na tréninku kopali penalty, mělo to končit, když někdo nedá. Byli jsme tam asi o půlhodiny déle, pořád se všichni trefovali. Snad by to takhle vypadalo i v rozstřelu," usmíval se renomovaný odborník, jenž začínal svou trenérskou kariéru už v roce 1994, když převzal mužstvo ze svého rodného města, čili Přerova.