Kačaraba zná ve Ferencvárosi 2 hráče: Po Teplicích budeme mít video, kouč nám bude ukazovat jejich zápasy

Kačaraba zná ve Ferencvárosi 2 hráče: Po Teplicích budeme mít video, kouč nám bude ukazovat jejich zápasy
OBSAHUJE VIDEO

Slavia přijede v pátek do Teplic v roli týmu, který dokázal vyhrát ve Zlíně. Skláři naopak půjdou do bitvy s úřadujícím mistrem po prohře na jihočeském Střeleckém ostrově.

"Venku je to vždycky těžké, protože každý tým se doma chce ukázat proti Slavii. Bude to náročný zápas, ale dobře se připravujeme a snad si přivezeme tři body," uvedl na webuu slavia.cz stoper Taras Kačaraba.

Na zlínské Letné nebyla kdovíjak přesvědčivá ani Slavia a podle Jindřicha Trpišovského měli Ševci lepší pohyb než ona. "Prvních patnáct minut to bylo pro nás těžké, museli jsme si zvyknout na ten zápas, pak už to bylo dobré, byli jsme hodně na míči a měli šance. Pak dal Kuchta krásný gól a bylo to v klidu," přidal exliberecký obránce.

Vystoupení na severu Čech v AGC Aréně bude pro sešívané "S" generálkou na úvodní duel třetího předkola Ligy mistrů proti maďarskému mistrovi Ferencvárosi. Od mužstva z hlavního města se čeká plný počet bodů a to i přesto, že bude v sestavě pár změn, jež mají být směřované již ke středečnímu poháru...

"Po Teplicích budeme mít video, trenér nám bude ukazovat jejich zápasy. Znám tam dva hráče, s jedním jsem hrál v reprezentační jednadvacítce. Jeden hraje šestku, druhý hraje křídlo. Mají svoji kvalitu, mají dobrý tým, je to asi nejtěžší možný soupeř. Pomalu se připravujeme, nejdřív ale musíme zvládnout utkání v Teplicích, pak budeme naplno připravení na zápas v Maďarsku," zaznělo z úst Kačaraby před pátečním utkáním, které má před kamerami O2 TV sport výkop v 19:00.

Pešek na sebe byl hodně přísný a to je něco, co se mi líbí, protože tudy vede cesta nahoru, tvrdí Bosák

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.