Pešek na sebe byl hodně přísný a to je něco, co se mi líbí, protože tudy vede cesta nahoru, tvrdí Bosák

Pešek na sebe byl hodně přísný a to je něco, co se mi líbí, protože tudy vede cesta nahoru, tvrdí Bosák

Jaromír Bosák ve svém pravidelném glosáři na serveru seznamzpravy.cz vychválil exlibereckého středopolaře a opětovného sparťana Jakuba Peška, jenž měl výrazný podíl na tom, že se Sparta podívá i do třetího předkola Ligy mistrů, kde ji čeká AS Monaco.

Osmadvacetiletý účastník letošního evropského šampionátu, jenž si zahrál na nejvyšší úrovni také za Dynamo České Budějovice, vstřelil Rapidu jednu branku a ta druhá padla po faulu na jeho osobu z pokutového kopu.

"A to od Peška nebylo zdaleka všechno, přidal desítky sprintových náběhů, fůru práce směrem dozadu, hodně soubojů," všiml si dlouholetý komentátor České televize, jehož slova publikoval portál seznamzpravy.cz.

"A ještě jednu velkou šance v samotném závěru. Ovšem její neproměnění bych čerstvému novomanželovi ani trochu nevyčítal. Už byl hodně unavený, nohy nedokázaly při souboji s gólmanem Strebingerem vykonat příkazy mozku v požadované kvalitě, míč odskočil více, než by bylo zdrávo. Na to se ale pozítří už nikdo ptát nebude," podotkl na seznamzpravy.cz člen Realu TOP Praha.

"Ovšem jednu věc bych připomněl. Pozápasové interview Jakuba Peška. Nechal se slyšet, že se svým výkonem není zdaleka spokojen, připomněl ztracené míče, zkrátka byl na sebe hodně přísný. To je něco, co se mi líbí, protože tudy vede cesta nahoru," zakončil své chvalozpěvy určené svěřenci Pavla Vrby šestapadesátiletý odborník, jehož názor si lze přečíst na seznamzpravy.cz.

Jestlipak půjde Pešek vidět tak výrazně i ve druhém kole Fortuna:ligy, které letenské "S" zavane hned v sobotu pod Ještěd?

Nádherná oslava třicátin. Škoda jen, že člověk nemládne, usmíval se po postupu Štetina

Zdroj: seznamzpravy.cz