Souček s Coufalem se asi budou spoléhat na novou brankářskou jedničku. West Ham se posílil mezi třemi tyčemi

Souček s Coufalem se asi budou spoléhat na novou brankářskou jedničku. West Ham se posílil mezi třemi tyčemi

Šestatřicetiletý polský gólman Łukasz Fabianski, jenž v minulosti prošel i Swansea City či Arsenalem, pravděpodobně přijde ve West Hamu United o status jedničky.

Kladiváři totiž přivedli do Londýna o osm let mladšího Francouze Alphonse Areolu, který dorazil do jejich kádru na roční hostování s opcí z Paris Saint-Germain.

Pro mužstvo, na jehož soupisce jsou i čeští reprezentanti Tomáš Souček s Vladimírem Coufalem, se jedná o premiérovou letní posilu.

Bývalý brankář Lensu, Bastie nebo Realu Madrid se na ostrovech nepotřebuje adaptovat, neboť byl v uplynulé sezoně zapůjčen ve Fulhamu, za nějž odchytal 36 duelů s bilancí devíti čistých kont.

Pakliže by se mu na misi v londýnské metropoli dařilo, zaměstnavatel Davida Moyese ho bude moci získat natrvalo a to za sumu 17 milionů liber, což je více než půl miliardy korun.

Za West Ham by mohl světový šampion z roku 2018, jenž vyhrál ligy ve Španělsku i Francii, debutovat již v sobotu 31. července v přípravě proti Brentfordu, který dokázal tento týden remizovat s Manchesterem United.

Pořízek Raiola už zase čeří vodu! Nabídl Pogbu k prodeji, jméno osloveného klubu vás šokuje!