Sparta bude muset dohánět dvoubrankové manko, Malmö porazilo Rangers

Sparta se ve 3. předkole o milionářskou soutěž Champions League nedokázala vyrovnat s precizní hrou Monaka a do odvety musí stáhnout dvoubrankovou ztrátu. Malmö porazilo Rangers pouze o gól.

V zápase mezi Spartou a Monakem v prvním poločase příliš vyložených šancí nebylo. Domácí byli v úvodu utkání aktivní směrem dopředu a prezentovali se dobrým pohybem. Skóre zápasu otevřeli hosté ve 37. minutě po rohovém kopu, když se prosadil Hlavou Tchouaméni.

Po změně stran potvrdili roli favorita, a především kvalitu hráči Monaka, kteří v zápase začali ještě více dominovat a přidali i druhý gól. V 59. minutě využil zaváhání domácí obrany Volland a neměl problém skórovat. Výhra Monaka v poměru 2:0 nad Spartou je vzhledem k předvedenému výkonu zasloužené.