Škrtelova nejbližší budoucnost už je vyřešená. Tento týden se na rok upíše tomuto klubu...

Škrtelova nejbližší budoucnost už je vyřešená. Tento týden se na rok upíše tomuto klubu...

Někdejší kapitán slovenského národního mužstva Martin Škrtel si po dlouhých sedmnácti letech zahraje slovenskou nejvyšší soutěž.

Šestatřicetiletý stoper se podle očekávání dohodl se Spartakem Trnava, který s ním má v příštích dnech podepsat roční smlouvu do léta 2022.

Velezkušeného středního obránce tak nově povede realizační tým na čele s hlavním trenérem Michalem Gašparíkem, jemuž na západě Slovenska pomáhají asistenti Tomáš Prisztács a Marián Hodulík.

"Není to žádné tajemství a Martin se tím netají ani sám. Chce hrát za Spartak, už jen dolaďujeme detaily. Myslím, že v průběhu tohoto týdne by se vše mělo papírově dotáhnout a dojít k podpisu kontraktu," citoval web sport.aktuality.sk slova agenta Karola Csontóa.

Bývalý stoper Zenitu, Liverpoolu, Fenerbahce i Basaksehiru, jenž kvůli těžkému zranění a následné dlouhé rekonvalescenci absolvoval poslední zápas v prosinci minulého roku, hrál naposledy ve své rodné zemi v roce 2004, když oblékal trikot Trenčínu.

V pondělní dohrávce třetího kola slovenské ligy proti Liptovskému Mikuláši se rodák z Handlové na stadionu Antona Malatinského ještě samozřejmě nepředstaví. Možná už ho ovšem uvidí z tribun City arény.

Barca přejela Juventus, Tottenham vyzrál na Arsenal, Feyenoord zaskočil Atlético, Bilbao neprohrálo s Liverpoolem

Zdroj: sport.sk