Penner se vrátil z Juventusu do Dynama: Jsem šťastný, že jsem zpátky doma. Doufám, že všem ukážu, že na to mám

Penner se vrátil z Juventusu do Dynama: Jsem šťastný, že jsem zpátky doma. Doufám, že všem ukážu, že na to mám

Dynamo České Budějovice oznámilo návrat "ztraceného syna". Na starou známou jihočeskou adresu se totiž vrátil dvacetiletý středopolař Nicolas Penner, jenž se na Střeleckém ostrově dohodl na tříleté smlouvě do 30. června 2024.

Penner je odchovancem Českých Budějovic, který prošel i Spartou a naposledy působil v mládežnických strukturách Juventusu Turín, kam se přesunul v létě 2017.

S mužstvem kouče Davida Horejše, které do ligy vstoupilo výhrou nad Teplicemi, ale poslední dvě kola proti Slovácku a Baníku nezvládlo, se sice připravoval již od startu letní přípravy, nicméně nakonec došlo k dohodě až nyní...

"Chceme mu vytvořit takové podmínky, které dokážou restartovat jeho kariéru. Věříme, že se to povede a jeho angažmá pomůže jak Nicolasovi, tak celému klubu," prohlásil na webu dynamocb.cz předseda představenstva Vladimír Koubek.

Sám perspektivní hráč s cenovkou 50 tisíc eur, jehož v poslední době brzdil chronický zánět kolena, si návrat pochvaluje. "Jsem šťastný, že jsem zpátky doma. Doufám, že mi vydrží zdraví a ukážu všem, že na to mám. Chtěl bych se stát stabilním členem základní jedenáctky a pravidelně nastupovat," vzkázal na klubových stránkách potomek zesnulé klubové ikony Miroslava Pennera.

Gabriel a Koželuh vyměnili Plzeň za Žižkov, Šádek jim přeje, aby byli v druholigové Viktorii oporami

Zdroj: dynamocb.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.