Přestupové nabídky dostávám, ale peníze nejsou všechno, říká Simič. Jeho pozice v Hajduku je velmi dobrá

Přestupové nabídky dostávám, ale peníze nejsou všechno, říká Simič. Jeho pozice v Hajduku je velmi dobrá

Šestadvacetiletý Stefan Simič, dnes již bývalý stoper AC Milán, je právě teď v chorvatském Hajduku Split jednou z nejdůležitějších postav a na herní vytížení si nemůže stěžovat.

Jakmile se kupříkladu zahrává standardní situace, někdejší střední obránce Mouscronu, Varese, Crotone nebo Frosinone je u toho, když se domlouvá realizace a měl by být jedním ze zástupců kapitána nyní třetího týmu tabulky.

"Cítím se v Hajduku skvěle, jsem v klubu maximálně spokojený. Na zodpovědnost a tlak jsem byl ve své kariéře vždycky zvyklý. Nijak mě nesvazuje, naopak mě to posiluje, že ode mě trenér a spoluhráči očekávají něco navíc. Hajduk je pýchou nejen Splitu, ale celé Dalmácie," vyprávěl na stránkách Gólu člen širšího reprezentačního kádru.

I tak je ale mediálně spojován s návratem do TOP 5 evrpských lig. Píše se opět o Serii A a zmiňována je také Mallorca, která je nováčkem LaLigy. "Přestupové nabídky dostávám, uvidíme, jak se všechno v příštích dnech vyvine. Na druhou stranu peníze nejsou všechno. Kdybych odešel do Serie A, nebylo by to pro mě neznámé prostředí, ale musel bych být přesvědčený, že je to pro mě po fotbalové stránce krok správným směrem. O to víc, že v Hajduku pravidelně nastupuji, jsem zástupcem kapitána a mám v týmu velmi dobrou pozici," přidal na serveru gol.cz exslávista se dvěma mazinárodními starty.

Protože už Hajduk nefiguruje v evropském pohárovém dění, kdo ví, ale třeba by mohl finanční ztrátu kompenzovat právě obchod se Simičem. "Těžko říct, sportovní ředitel a trenér Gustafsson si nepřejí, abych odešel. Ale víte, jak rychle se věci ve fotbale mění… Muselo by mi to dávat smysl," zopakoval v rozhovoru pro Gól zadák, jehož tým bude v pátek proti Hrvatski Dragovoljac usilovat již o čtvrtý triumf v řadě.

Karabec s Hložkem mají jít podle Csaplára za Juliškem a Kadlecem a zeptat se jich na starty jejich kariér...

Zdroj: gol.cz