Dukla po odchodu Kinského do Slavie nemusí hledat mimo Julisku a může sáhnout do svých zdrojů...

Dukla po odchodu Kinského do Slavie nemusí hledat mimo Julisku a může sáhnout do svých zdrojů...

Dukla, jíž čeká ve druhém kole domácího poháru Sparta Kolín, si tento týden pojistila dva perspektivní mladíky.

Až do června 2024 prodloužili s tradiční dejvickou značkou z Julisky jak dvacetiletý záložník Jakub Jeřábek, tak o rok mladší brankář Jakub Štefan.

"Kuba Jeřábek naskakoval v přípravě již v zimě a v létě v zápasech potvrdil, že má potenciál a vysloužil si profi smlouvu. Stejně tak Kuba Štefan, který v létě prokázal, že po odchodu Tondy Kinského nemusíme hledat mimo Duklu a můžeme brankářskou trojici doplnit z našich zdrojů," uvedl na webu fkdukla.cz sportovní ředitel Jan Staněk.

"Kuba Štefan spolu s Honzou Šťovíčkem zatím dokazují, že se budou v budoucnu rvát o místo nástupce Filipa Rady a možná nebudeme muset na tento post přivádět nikoho z venku. Jak Kuba Jeřábek, tak i Kuba Štefan mají před sebou ještě hodně práce a podpis profi smlouvy by jim měl vlít do žil ještě větší nadšení a úsilí, aby udělali maximum ke splnění svých sportovních cílů," pokračoval na stránkách fkdukla.cz funkcionář druholigového lídra.

Oba mladíci už jsou členy širšího kádru áčka. Štefan je právě teď brankářem číslo 3 a měl by to být jeden ze dvou gólmanů pro dejvickou rezervu. Středopolař Jeráček figuruje v béčku, ale kdo ví, kdy si ho Bohuslav Pilný vytáhne do prvního týmu...

Možností přivést ne až tak využitého slávistu Musu se právě teď zabývá i PAOK Soluň...

Zdroj: fkdukla.cz

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.