Trpím hodně, přiznal Trpišovský. Půjdou ve Varšavě do akce kromě Kúdely i Olayinka s Krmenčíkem?

Trpím hodně, přiznal Trpišovský. Půjdou ve Varšavě do akce kromě Kúdely i Olayinka s Krmenčíkem?

Sešívané aktuální netrápí pouze nemalá marodka, ale také nemohoucnost v koncovce. Byť měl český mistr po celý zápas proti Legii (2:2) velkou převahu, své velké šance - stejně jako v odvetě proti Ferencvárosi - neproměnil a polského šampiona tak neskolil.

"Trpím hodně, fotbal se hraje na góly, když doma padne, je to velká radost. Když spočítáme střelecké pozice s posledních dvou domácích zápasů, je toho hodně. Je to těžké i pro psychiku, když nedáte čtyři vyložené šance a pak z první střely inkasujete. Za ty tři zápasy v Evropě bylo příležitostí neskutečně moc, vytěžili jsme z toho ale jenom tři góly. Kalí to výkon týmu, gól je navíc to nejhezčí na fotbale, takže mě mrzí, že se nemůžeme radovat z více gólů,“ smutnil muž zodpovědný za výkony a výsledky vršovické značky ze Sinobo Stadium Jindřich Trpišovský, jehož slova nabídl web slavia.cz.

na listinu zraněných přibyl po střetu s Legií také reprezentační univerzál a zaskakující kapitán Lukáš Masopust. Pro odvetu ve Varšava už však naproti tomu může být k dispozici Ondřej Kúdela, jemuž skončí trest a snad také ofenzivní dvojice Peter Olayinka a Michael Krmenčík...

"Velké plus je pro nás Ondra Kúdela, kterému už pro příští zápas vypršel trest. Určitá šance je u Petera Olayinky, tam je ale problém, který musíme v repre pauze vyřešit drobným operačním zákrokem, takže to bude hodně pocitové. Uvidíme, jak to bude s Michaelem Krmenčíkem, tam nějaká šance je, naplno se připojí k týmu v pondělí. U Lukáše Masopusta je určitý svalový problém, uvidíme na sonu, moc dobře to ale podle něj nevypadá, možná to bude něco vážnějšího. Potřebujeme zvyšovat kapacitu hráčů, proti Legii jsme v loňském tempu zvládli poločas, doufáme, že příští zápas to prodloužíme na padesát nebo šedesát minut. Jen hráči, co jsou s námi od začátku přípravy, jsou schopní hrát celý zápas. Uvidíme, kdo se z marodky vrátí,“ uzavřel pětačtyřicetiletý odborník, který vládne Slavii od úvodu roku 2018.

Vozábal byl nahrazen velmi rychle. Do Dynama se vrací Sivok a ve sportovním úseku ho čeká hodně práce

Zdroj: slavia.cz