Ronaldo: Každý ví, že United miluji. Společně jsme psali historii a teď ji budeme psát znovu, to vám slibuji

Ronaldo: Každý ví, že United miluji. Společně jsme psali historii a teď ji budeme psát znovu, to vám slibuji

Svůj návrat na Old Trafford, k němuž došlo po dlouhých 12 let, věnoval šestatřicetiletý portugalský veterán Cristiano Ronaldo bývalému manažerovi Rudých ďáblů Siru Alexi Fergusonovi, jenž byl v divadle snů u posledního klubového titulu.

"Tohle je pro vás, Sire Alexi," pronesl po úterním podpisu dvouletého kontraktu bývalý gólostroj Sportingu Lisabon, Realu Madrid i Juventusu Turín.

"Každý, kdo mě zná, ví, že Manchester United miluji," pokračoval na své sociální síti dlouholetý reprezentant Portugalska.

"Těžko popsat, co cítím, když vidím, jak celý svět sleduje můj návrat. Je to jako splněný sen po těch letech, co jsem proti United nastupoval jako soupeř. Ale i tehdy jsem klub miloval a respektoval jeho fanoušky," přidal obávaný kanonýr.

Během své ostrovní mise se CR7 podepsal pod tři mistrovské primáty i trumf v Lize mistrů. "Byly to neuvěřitelné roky, které se do historie klubu zapsaly zlatým písmem. Můj první titul, můj první pohár, první pozvánka do portugalské reprezentace, první triumf v Lize mistrů, první Zlatá kopačka a první Zlatý míč, to všechno vzešlo z mého výjimečného spojení s Rudými ďábly," připomněl Ronaldo.

Ten v minulém ročníku o ligový titul přišel, protože se radovali Nerazzurri a už si brousí zuby na další. "Společně jsme psali historii a teď ji budeme psát znovu. To vám slibuji," uzavřel nový spoluhráč Rashforda, Greenwooda či Martiala, jenž může pomoci nyní třetímu týmu Premier League pomoci už 11. září proti Newcastlu United.

Podcast: Ronaldo v United, Arsenal na dně. Poškodili rozhodčí Chelsea?