Letenský odlet do Kodaně? Vrba nechal doma Pulkraba i Holce, Dočkal a Čelůstka naopak nechyběli

Letenský odlet do Kodaně? Vrba nechal doma Pulkraba i Holce, Dočkal a Čelůstka naopak nechyběli

Sparťanská výprava nabrala uprostřed pracovního týdne směr Dánsko, kde ji čeká ve čtvrtek večer v rámci Evropské ligy úvodní duel skupiny A proti Brøndby IF.

Kdo všechno z letenské soupisky na sever Starého kontinentu ve středu dopoledne odletěl? Na palubě už byli jak Ondřej Čelůstka, který před pár dny absolvoval duel za letenskou rezervu, tak kapitán Bořek Dočkal, jenž chyběl slavnému "S" řadu týdnů.

A nechyběla ani poslední posila Lukáš Haraslín. "Vím, jaký je cíl, chceme dobře zahájit skupinu. Proti Brøndby jsem už v minulosti hrál, není to lehký soupeř. Mají výborné fanoušky, čeká nás bouřlivá atmosféra," předpověděl slovenský záložník s minulostí v Serii A, jehož slova nabídly stránky sparta.cz.

Mezi absentéry pak jde najít útočný tandem Matěj Pulkrab a Lukáš Juliš, což znamená, že má Pavel Vrba do ofenzivy na výběr jen ze dvojice Václav Drchal a Adam Hložek, nebo brankáře Dominika Holce, před nímž byl upřednostněn František Kotek z béčka.

Seznam hráčů na palubě do Kodaně:

Brankáři: Milan Heča, Florin Nita, František Kotek.

Obránci: Ondřej Čelůstka, Adam Gabriel, Dávid Hancko, Filip Panák, Matěj Polidar, Lukáš Štetina, Andreas Vindheim, Martin Vitík, Tomáš Wiesner.

Záložníci: Bořek Dočkal, Adam Karabec, Martin Minčev, David Moberg Karlsson, David Pavelka, Jakub Pešek, Michal Sáček, Filip Souček, Lukáš Haraslín.

Útočníci: Václav Drchal, Adam Hložek.

Zdroj: sparta.cz