Nejsme úplní outsideři, ví teplický Kučera: Je to ubíjející pro mě, hráče, fanoušky i vedení

Nejsme úplní outsideři, ví teplický Kučera: Je to ubíjející pro mě, hráče, fanoušky i vedení

Nedělní program osmého kola Fortuna:ligy proti sobě svede týmy, které v dosavadním průběhu vybojovaly pouhé tři body a díky čtrnáctému, respektive patnáctému místu, jsou sousedé v tabulce.

Severočeská kabina je po posledních slabých týdnech naladěna na úspěch. "Bude to důležitý zápas pro oba týmy. Já věřím, že jsme na tom lépe, než je Karviná. Kromě zápasu ve Zlíně jsme odehráli dobrá utkání. Věřím, že zápas v neděli zvládneme. Chybí nám i trošku štěstí. Nebude to asi tolik o fotbale. Spíš o tom, kdo bude víc chtít body urvat," pronesl na webu fkteplice.cz stoper Sklářů Martin Chlumecký.

Po tříbodovém zisku a více klidu na práci volá i hlavní kouč žlutomodrých barev Radim Kučera. "Snažíme se pracovat, abychom se výsledkově zvedli. Přitom od 1. kola nejsme v zápasech úplní outsideři, že by nás soupeř totálně přehrával, drtil a my hráli špatně, jenže to nedokážeme přetavit ve tři body. Je to ubíjející pro mě, hráče, fanoušky, vedení klubu. Každý se s tím něco snaží dělat. Pravda ale leží na hřišti," doplnil na oficiálních stránkách klubu bývalý kouč Baníku, Znojma či Jihlavy.

Hned po vystoupení na půdě MFK, kde před časem remizoval 3:3 úřadující mistr z Edenu, se teplická družina přesunuje do Třince, kde ji bude čekat ve středu třetí kolo MOL Cupu.

Rolko už se nemůže dočkat východočeského derby: Věřím, že uděláme v Boleslavi hradecký divácký rekord

Zdroj: fkteplice.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.