Tupta: Musíme natáhnout sérii tak, aby se Liberec vrátil na příčky, kam patří

Tupta: Musíme natáhnout sérii tak, aby se Liberec vrátil na příčky, kam patří

Třiadvacetiletý Slovák Ľubomír Tupta, jenž má za sebou minulost ve Veroně, Ascoli, Sionu i Wisle Krakow, zaznamenal proti nebezpečné Mladé Boleslavi svou první trefu v české nejvyšší soutěži.

A to vše ve svém třetím startu za Slovan, v jehož barvách zatím ve Fortuna:lize odehrál 63 minut čistého času. Škodu, Matějovského, Suchého a spol. se mu na stadionu U Nisy povedlo potopit po asistencu Júsufa Hilála pouhé čtyři minuty před koncem...

Sám náhradník Havelky šel do akce v 77. minutě. Jaké mu Luboš Kozel udělil pokyny? "První gól nás hodně nakopl. Cítil jsem z mužstva, že každý chce tento zápas vyhrát. Nechali jsme na hřišti vše a nakonec utkání otočili. Trenér mi před střídáním řekl, abych dál gól. To se mi povedlo, takže super," mnul si ruce kolega Rabušice, Rondiče a spol.

"Šli jsme do zápasu s touhou konečně získat tři body, které zůstanou na našem stadionu a nebudeme je rozdávat a konečně se nám to podařilo. V poslední době se nedařilo, to je pravda. Na každém tréninku ale jedeme naplno a chtěli jsme tuto sérii ukončit. Proti Mladé Boleslavi se nám to konečně podařilo a věřím, že teď natáhneme pozitivní sérii," postrašil ofenzivní hráč čtrnáctého celku tabulky příští soupeře, mezi nimiž jsou Jablonec, Baník nebo Slavia, na kterou však narazí podještědský klub až po další repre pauze.

"Nálada v šatně byla super. Po dlouhé době jsme se mohli radovat ze zisku tří bodů. O to víc vítězství chutná. Musíme ale makat dále každý den a natáhnout sérii tak, aby se Liberec vrátil na příčky, kam patří," zakončil na fcslovanliberec.cz mladík ve službách trojnásobného českého šampiona.

Letenskému "S" se pravděpodobně ustálila stoperská dvojice. Jak jsou na tom Polidar s Dočkalem?

Zdroj: fcslovanliberec.cz