Emoce se vracejí na povrch, uvedl Henry o novém angažmá v televizi

Emoce se vracejí na povrch, uvedl Henry o novém angažmá v televizi

V rozhovoru pro francouzský deník Le Parisien francouzská fotbalová legenda Thierry Henry hovořil o své roli fotbalového odborníka pro televizi Amazon Prime. Vyjádřil se také k působení Messiho v PSG.

„I když víte, že budu vždy fanouškem Arsenalu, budu tady trochu šovinistický - vidět Messiho v Parc des Princes je fantastické. Všichni chceme vidět fantastickou trojici s Mbappem a Neymarem, hrát spolu a předvést nám skvělé věci na hřišti. Očekáváme hodně od PSG, chtěli bychom, aby se to všechno spojilo, aby to fungovalo. Zvláště v Lize mistrů,“ uvedl Henry s tím, že už je to téměř třicet let, co v Lize mistrů uspěl francouzský klub (Olympique Marseille, pozn. red.).

Sám někdejší útočník Arsenalu nyní začal pracovat coby odborník pro televizi Amazon Prime pro francouzskou Ligue 1. „Není to nic jiného než požitek. Dostal jsem velmi dobré podmínky pro práci. Mám štěstí, že jsem s několika dobrými kluky, se kterými tvoříme dobrý tým, a to mi umožňuje znovu se propojit s fanoušky francouzského fotbalu a Ligue 1,“ uvedl Henry s tím, že to dělá i proto, že už nemůže hrát. „Znovu se nám vracejí fotbalové emoce,“ dodal v rozhovoru.

Někdejší francouzský reprezentant i nadále zůstává asistentem manažera belgického národního týmu. „Chtěl bych poděkovat manažerovi Roberto Martinezovi za to, že mě přivedl zpět do týmu. Mám Belgii a Amazon, zatím jsem velmi šťastný. Upřímně, nic mi nechybí. Uvidíme, co si pro mě budoucnost přichystá, klidně počkám na projekty, které mi budou v budoucnu předloženy,“ těší se Francouz na další výzvy okolo fotbalu.

Zdroj: getfootballnewsfrance.com

Gól Aston Villy padl z ofsajdu, postěžoval si novinářům po prohře trenér Manchesteru Solskjaer

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.